O mně

Jak se jmenuji již pravděpodobně víte, takže ten zbytek...

Narozen: 6.1.1978 v Jablonci nad Nisou
 
Bydliště: Praha
 
Zaměstnání: Pracuji jako ďas!
 
Škola:

ČVUT - FEL, katedra telekomunikací.

   
Zájmy: Lezení, kola, lyže, ski-alpy, běžky, hory a vše co k nim patří, běh, volejbal, amatérské závody, akustika...
   
Stav: zachovalý manžel a taťka, dcera Eva

Trochu více o mně:

Již od malička nás (mam o rok mladší ségru Zuzku alias BZUKa) rodičovstvo mimo jiné vedlo ke sportu. A od něj se vše odvíjí...

Jako syn slavného fotbalisty z tria Soldátů jsem samozřejmě začal s fotbalem. Bohužel jsem ve slavné tradici nepokračoval, pááč mi to ale vůbec nešlo:)

Vzhledem k tomu, že se taťka byl vedoucím Lyžařského areálu Parlament v Desné, který jž bohužel nefunguje.-(, začal jsem od mala lyžovat. Asi dva roky jsem závodil. V tomto areálu jsem samozřejmě i brigádně pracoval jako vlekař. V roce 2001 jsem si udělal u ČSLŠ licenci (Cvičitel lyžování). Sezónu jsem učil v Harrachově ve škole pana Hilberta (Ski Schulle Hilbert). Teď učím soukromně, po dohodě v podstatě kdekoli. Takže kdo se chcete naučit pořádně carvovat, tak se ozvěte, rád Vás to naučím!

Můj další dlouholetý koníček jsou kola. Jezdím jak bike, tak i silničku, jak v létě ( 1, 2, 3) , tak i v zimně ( 1, 2, 3). Více technických podrobností, rad a zkušeností najdete v sekci Zajímavosti/KoloKoutek. Jezdím také (občas, na co zbyde čas) amatérské závody a to jak silniční, tak i MTB.

O prázdninách 2003 jsem začal lozit. Všemu dopomohl můj oblíbený stop, kdy mě svezl jeden z hlavních z horolezeckého oddílu NHO Jumar Tomáš Panský alias Panák. Tomáš bohužel v únoru 2004 tragicky zemřel, ale díky jemu za vše, co mě naučil!
S lezením jde ruku v ruce i skialpinismus a ani mě to neminulo:-)
Samozřejmě mám rád hory i pěšky, takže po nich i šmajdám.

Další z mých NElaciných koníčků je akustika. Mám rád zvuk a zvukařinu. Protože jsem elektronik, tak do toho i fušuju, takže mám stavěné bedny a zesil, pořídil jsem pořádný ekvalizer, mix, CD a tape. Chvíli jsem dělal i pro firmu PragoSound. Jsem vybaven na zvučení menších akcí do cca 50-ti lidí, tak jestli máte někdo zájem, rád pomohu! Více info o mém aparátu se dočtete v sekci Zajímavosti/Aparatura.

Vzhledem k tomu, že jsem za mlada trénoval a hrál za Tanvald tenis, tak se mu velmi zřídka a amatérsky věnuji dodnes.

No a abych nevyšel z formy, tak chodím na amatérské vícedisciplínové závody, amatérsky hraju převážně beach volejbal a lehce chodím i do posilovny.

A aby toho nebylo málo, tak se snažím lítat s modely helikoptér slovy čtyři) a mám i ta nějaká auta (slovy dvě):-).